Fri fragt på ordrer over 499,-    |    Click & Collect - Afhent varer gratis i butik    |    14 dages returret    

Bobedre Logo

Bo Bedre

Bo Bedre A/S

Strandby Plads 7

DK-6700 Esbjerg

 

Butikkens tlf: (+45) 75 13 88 66

Webshoppens tlf: (+45) 75 13 88 60

 

Butikkens e-mail: info@bo-bedre.com

Webshoppens e-mail: webshop@bo-bedre.com

Butikken

  • Mandag 10:00-17:30
  • Tirsdag 10:00-17:30
  • Onsdag 10:00-17:30
  • Torsdag 10:00-17.30
  • Fredag 10:00-17:30
  • Lørdag 10:00-14:00
  • Søndag Lukket

VAGT/SERVICE TLF EFTER LUK

75138866

Webshoppens tlf

  • Mandag 10:00-14:00
  • Tirsdag 10:00-14:00
  • Onsdag 10:00-14:00
  • Torsdag 10:00-14:00
  • Fredag 10:00-14:00
  • Lørdag Lukket
  • Søndag Lukket

VAGT/SERVICE TLF EFTER LUK

75138860

Butikken

Jakob Gladbjerg

Indehaver
Jakob@bo-bedre.com

Ove Dahl Jensen

Indehaver
Ove@bo-bedre.com

Danny Lindgren

Butikschef
Danny@bo-bedre.com

Paula Jakobsen

Boligtilbehør
Paula@bo-bedre.com

Mette Pontoppidan

Boligtilbehør
Mette@bo-bedre.com

Trine Hansen

Boligtilbehør

Mikael Lokjær

Møbelhandler
Mlo@bo-bedre.com

Anders Duus

Møbelhandler
Anders@bo-bedre.com

Lennart Borgvardt

Møbelhandler
Lb@bo-bedre.com

Morten Dam

Møbelhandler
Morten@bo-bedre.com

Kaj Andersen

Møbelhandler
Kaj@bo-bedre.com

Henning Hansen

Økonomi-ansvarlig
Henning@bo-bedre.com

Jan Christiansen

Lager- og logistik ansvarlig
Jan@bo-bedre.com

Anne Grethe Nygaard

Rengøring

Webshoppen

Jakob Gladbjerg

Indehaver
Jakob@bo-bedre.com

Ove Dahl Jensen

Indehaver
Ove@bo-bedre.com

Danny Lindgren

Indehaver
Danny@bo-bedre.com

Jeanette Berthelsen

Webassistent
Jb@bo-bedre.com

Find Os